12. listopadu 2008

Komiks Asterix nebo Lucky Luke za 40 Kc

Zní to jako nabídka nějakého velkého reklamního řetězce, ale kdepak. Nechci někomu dělat reklamu, jen chci upozornit na velmi zajímavou cenovou nabídku kterou přinesly Levné knihy.

Levné knihy, nejdříve putovní obchod přemisťující stále své prodejny po centru Prahy, se po několika letech ustálila a stala se z ní velmi uznávané nejen knižní, ale DVD vydavatelství.

Před několika lety jsem se rozhodl že bycho mohl začít něco sbírat (= pravidelně kupovat), tak jsem se rozhodl pro komiksy, a to konkrétně pro Asterixe, pozdějí jsem přidal i Tintina, Luckyho Luka.

Dnes jsem náhodou v Praze (Václavské náměstí 18) narazil na velmi rozsáhlou nabídku opravdu levných komiksu z množiny {Asterix, Umpa-Pa, Lucky Luke}. Cenově se pohybují mezi 29 - 39 Kč.
Chtěl bych upozornit že to není oficiální nabídka Levných knihy, takže sami negarantují že zboží bude v dostatečném zboží a zda bude vůbec ve všech pobočkách. (o internetovém prodeji ani nemluvě). Dle mého názoru Levné knihy fungují také jako rozprodej nepotřebného zboží, například po rušení prodejny normálního knihkupectví nebo skladu.

Já jsem za 203,- Kč koupil 7 komiksů které jsem neměl ještě ve sbírce (pokud bych si stejné komisky koupil o cca 80metru výše v Luxoru, zaplatil bych 7 x 99,- = 693 Kč, úspora tedy 490,- Kč)


Pokud si chcete udělat radost nebo chcete koupit vánoční dárek nějakému známému, doporučuji.Zajímá tě více?