15. března 2008

Dárečky od Googlu

Právě se zúčastňuji soutěže o nejlepší český Gadget (pro ty co nevědi o co se jedná -> jde o tzv. malé uzavřené prográmky, které si můžete vložit na vlastní personalizovanou stránku - iGoogle, či na jakoukoliv svou vlastní stránku.), tím že čeští googleři vyhlásili tuto soutěž, probudili zájem uživatelů jak takový gadget vytvořit. Navíc získají velmi dobré gadgety (téměř zadarmo), které jim pomohou zlákat nové uživatele, k jejich používaní (třeba na iGoogle).

Každý autor měl slíbený dárečky za účast, a bylo to právě dnes kdy tyto prezenty dorazily do našich domovů. (potvrzuji dorazily, kamarád dostal taky dnes, takže je velký předpoklad, že dneska bylo celkem 24 rozářených tvářiček nad záhadným balíčkem)

Doma jsem zjistil, že mi přišla pošta a hned mi bylo vše jasné - žadná jiná pošta kromě výpisů z bankovního ůčtu mi nechodí, takže je to tady. Rychle jsem vyndal fotoaparát (který se po 3 fotografiích vybil, zbytek je focen na mobil)

Ihned jsem krabici se vší netrpělivostí otevřel


po rozbalení jsem našel slušivé tričko černé barvy (velikosti M)


dále masivní blok, oranžovou tužku, dvě brožurky o Googlu (v češtině :) a CDčko s programy od Googlu (Earth, Picasa)

a největší radost mi udělal reproduktor, za jehož design by se nemusel stydět ani věhlasný Apple.. Výstupem jsou konektory 3,5 Jack pro audio do zvukové karty a USB pro napájení. Uprostřed jsou tři kroužky, prostřední na ovládání hlasitosti, dolní na bassy a horní na výšky. Tuto věcičku využiji hlavně u notebooku.


Ještě jednou děkuji a připomínám, že soutěž stále probíha, proto pokud se Vám stále líbí Gadget SlideShowTV, hlasujte pro něj zde (tím, že napíšete do komentářů)


Zajímá tě více?